pHemen Arayın:  +90 (224) 532 0 999
1963' den günümüze, kalite ve güven...

ŞİRKET PROFİLİ

Oktay Bobinaj TesisOktay Bobinaj, 1963 yılından günümüze uzanan bilgi ve tecrübesini, kaliteli ve karşılıklı güven ilkeleri ışığında bobinaj sektörüne aktarmayı başarmıştır.” Önce Müşteri ” ilkesini prensip edinerek her zaman en kaliteli işi en uygun fiyatlara yapan Oktay Bobinaj, kısa süre içerisinde servis ağını Bursa bölgesi sınırlarını aşıp tüm Türkiye çapına yaymıştır.

Bursa’ da Bobinaj denilince akla gelen ilk firmalardan olan Oktay Bobinaj, sanayi sektöründe, en kaliteli hizmeti en iyi fiyatlara müşterilerine sunan, Bursa’nın en köklü şirketlerinden birisidir. 18 araçlık filosu ile ağırlıklı olarak Bursa ve çevre illere en hızlı ve güvenilir servis,bakım,tamir hizmetlerini 50 yılı aşkın tecrübesiyle ulaştırmaktadır.Oktay Bobinaj yaklaşık 2000 müşterisine mümkün olan en üst düzeyde hizmeti, tecrübeli kadrosuyla en kısa sürede ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Oktay Bobinaj, Bursa Organize Sanayi Bölgesinde 2500 m2 lik alana kurulan yeni tesisi ile kendi sektöründe bursa da lider firma olmaya devam edecek.

Elektrik Motorları Bakımı, her tür bobinaj ve sarım işlemleri, elektrik sistem ve proje taahhüt, komple tesis kurulumu ve projelendirme gibi birçok hizmeti müşterilerine ulaştıran Oktay Bobinaj, hizmet ağını her geçen gün genişletmekte ve tecrubeli kadrosunu sizlere ulaştırmaktadır.

Oktay Bobinaj Tesis